Молоді зірки боксу в Хмельницькому

 

box_resized_1200_444

Запрошуємо ЗМІ на фінал Чемпіонату України 2020

Чемпіонат України з боксу серед молоді — ключовий кваліфікаційний турнір для українських бійців 17-18 років, який відкриває шлях до чемпіонату Європи та світової першості в складі національної команди.

Протягом 5–11 жовтня на рингу хмельницького СК «Епіцентр» (мапа)  видовищний бокс демонструватимуть майже дві сотні найкращих молодих бійців з усієї країни. Титуловані спортсмени та перспективні таланти, діючі чемпіони та андердоги — для кожного з них цей турнір може стати квитком в еліту українського та світового боксу.

Ми раді запросити представників ЗМІ приєднатись до нас у заключний день змагань 11 жовтня — стати свідками фінальних боїв у всіх вагових категоріях, поспілкуватись з чемпіонами та їхніми тренерами, а також організаторами турніру. Початок поєдинків — 11:00.

Цього року фінали національного чемпіонату в Хмельницьку також вперше можна буде подивитись онлайн на сторінці події у Фейсбуці.

Організатори:

Чемпіонат України з боксу серед молоді організовано Хмельницькою обласною федерацією боксу, Федерацією боксу України та Міністерством молоді та спорту України за сприяння генерального партнера — групи компаній Quattrgroup.