Перший відкритий турнір з боксу пам‘яті державного тренера Рафаїла Городецького

67108556_474255030027719_6107228626288115712_n

20-21 липня у місті хмельницькому пройшов Перший відкритий турнір з боксу пам‘яті державного тренера, одного з фундаторів місцевого боксу Рафаїла Городецького. Змагання стали міжнародними та об’єднали майже сотню боксерів з усього світу.

Відомий спортивний діяч, заслужений тренер УСРС Рафаїл Городецький був нашим земляком та починав свою карєру з міста Хмельницького. Згодом він очолив розвиток боксу в спорткомітеті УРСР, але слава та здобутки навіки закарбувалися в боксерській історії нашого міста. Завдяки старанням Рафаїла Михайловича Український бокс зробив значний крок уперед. Тренер помер у 2018 році у віці 85 років.

У турнірі взяли участь 87 учасників з Білорусі, Молдови, Румунії, Азербайджану, Литви та семи областей України. Спеціально до проведення заходу зі Сполучених Штатів Америки прилетів син Рафаїла Михайловича — Олександр Городецький. За його словами, надзвичайно приємно, що на батьківщині пам’ятають його батька та шанують вклад у розвиток боксу. До слова, раніше тут проводили турнір пам’яті іншого фундатора Євгена Кужельного та змагання на призи їхнього послідовника Анатолія Чумакова, який і досі тренує талановитих спортсменіів.

З вітальним словом на відкритті Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Він наголосив, що міська влада загалом та він особисто зокрема завжди підтримуватиме подібні спортивні заходи в нашому місті, особливо боксерські. Також мер нагадав про планомірне створення в нашому місті сучасного палацу спорту, де будуть створені всі умови для проведення масштабних змагань з боксу і не тільки.

На турнірі були також присутні друзі славетного тренера: резиденти США Ігор Футерман та  Олександр Попов; столичні гості Олег Сташков, тренер братів Кличко ЗТУ Володимир Золотарьов. Почесні гості отримали пам‘ятні подарунки Від Хмельницької обласної федерації боксу.

Тренер братів Кличко Володимир Золотарьов та президент Хмельницької обласної федерації Андрій Чумаков також презентували міському голові пам‘ятні сувеніри про змагання. І після виконання Гімну України розпочалися турнірні бої.

За результатами двох днів запеклих змагань, перше командне місце зайняла збірна команда боксерів Хмельничани, друге —  Білоруси і третє місце за командою Молдови.

Дякуємо за  надані фото Сергію Аніськову