Підсумки першого півріччя 2019 року

++DSC_2591

18 липня, в конференц-залі Клубу “СВ”, Хмельницька обласна та міська федерації, спільно з БФ «Благородні серця» та БК «Авангард», провели прес-конференцію «Підведення підсумків першого півріччя 2019 року», на якій відзначили кращих боксерів та тренерів . 

Хмельницька міська федерація та БК «Авангард» в номінації «Відкриття року» відзначило призерів Чемпіонат України серед школярів 2005-2006 рр. н. в м. Умань у вазі 90 кг: Качур Максим — 3 місце, Халаменда Олег — 2 місце, Мрачковський Дмитро — 1 місце.

В номінації «Перспективний боксер» кращими стали: Грабовський Віталій та Ракочій Влад. Президент міської федерації Карван Володимир та керівник БК «Авангард» Жус Андрій нагородили юних боксерів «Подяками», боксерськими рукавичками, грошовими преміями та наборами косметичних засобів та побутової хімії від компанії «СЕЛАН» (представник в Хмельницькій області — ТОВ «Кристал») .

Хмельницька обласна федерація та БФ «Благородні Серця» визначили кращих в номінаціях:

  • «Краща команда» — переможців Чемпіонату України серед школярів 2005-2006 рр. н.: Федорчука Богдана , Шаповала Тараса та Зваду Артема (всі-Нетішин) та їх тренера Грушина Анатолія Прокоповича;
  • «Кращий серед юнаків» — чемпіон України серед юнаків Алтунян Максим та його батько й тренер Алтунян Максим;
  • «Кращий серед юніорів» — «бронзові» призери Чемпіонату України серед юніорів в м. Харків Бойко Віктор та Кулібаба Богдан;
  • «Кращий серед молоді» — чемпіон України серед молоді Драч Максим та переможець МТ в Молдові Салабай Денис;
  • «Кращий серед чоловіків» — переможець МТ Бєладзе в м. Запоріжжя, «срібний» призер МТ Трестіна в м. Одеса, чверть фіналіст (п‘яте місце) Чемпіонату Європи серед чоловіків до 22 років Гаврилюк В‘ячеслав;
  • «Кращий боксер» — «бронзова призерка» Чемпіонату Європи серед жінок до 22 років Лісінська Анастасія;
  • «Кращий тренер» — ЗТУ Чумаков Анатолій Миколайович.

Віце-президент Хмельницької обласної федерації Вавринчук Сергій та керівник БФ «Благородні серця» Чумакова Ольга нагородили кращих «Подяками», грошовими преміями, боксерськими рукавичками та наборами косметичних засобів та побутової хімії від компанії «СЕЛАН» (представник в Хмельницькій області —ТОВ «Кристал»).

 «Кращий боксер» Лісінська Анастасія — нагороджена спеціальним призом від БФ «Благородні серця» — ювелірною прикрасою із золота у формі підвіски та у вигляді боксерської рукавички.
Крім того, від Хмельницької міської ради та міського голови, депутат міської ради Віталій Діденко вручив Анастасії Лісінській «Подяку» та цінний подарунок.