Перший міський турнір з боксу на призи Анатолія Миколайовича Чумакова

56666828_2234652000107249_2244264160420429824_nТурнір з боксу — це завжди знаменна подія, як для організаторів, так і для учасників. Для останніх це найкраща можливість випробувати власні сили та здобути неоціненний досвід. Для перших же — привід показати здобутки своїх вихованців та рівень спортивного життя. 5-7 квітня 2019 року у Хмельницькому пройшов Перший міський турнір з боксу на призи Анатолія Миколайовича Чумакова, що окрім зазначених вище можливостей ще й став довгоочікуваним подарунком Заслуженому Тренеру України. 

56485691_2285439945048221_1720895130950434816_nАнатолій Миколайович Чумаков без перебільшень присвятив все своє життя боксу. Спершу, як боксер, а згодом — в якості наставника для молодих поколінь. Вперше Боксерські рукавички він одягнув у 14 років а цьогоріч відсвяткував уже 77. За цей час Анатолій Миколайович дав дорогу в світ сотням талановитих та вправних спортсменів. Серед них 143 Майстри спорту доби СРСР та Незалежності України, мабуть тисячі розрядників та призерів змагань. А що може бути кращим показником для самовідданої тренерської роботи?

Саме у знак поваги та вдячності, вихованці Анатолія Чумакова вирішили віддячити наставнику найбільш знаковим способом — заснувати турнір його імені. До справи взялися з усією відповідальністю, тому планування та втілення задуму було надзвичайно ретельним. І все вдалося, якнайкраще!

Перший турнір на призи ЗТУ Анатолія Миколайовича Чумакова 5-7 квітня у місті Хмельницькому одразу ж став інтернаціональним. Тут зібралися 123 учасники не лише з усіх куточків України, представлених 8 областями, але й бійці з Молдови, Білорусі, Польщі, Литви й Ізраїлю. Першого дня відбулося аж 54 двобої, другого — 43. Кращі з кращих отримали цінні винагороди: 7 переможців із різних груп отримали грошові премії у розмірі 200 доларів кожна і 4 кращих отримали боксерські комплекти. Це дає іншим неабиякий стимул докладати більше зусиль до перемоги у наступному турнірі, що відбудеться вже у 2020 році. Адже організатори вирішили зробити змагання щорічними.

Учні Заслуженого тренера, оргкомітет, Хмельницька міська Федерація боксу, Хмельницька міська рада, Благодійний Фонд «Благородні Серця» та усі партнери турніру зробили незабутній подарунок як Анатолію Миколайовичу, так і всім учасникам цих змагань. Особливу подяку в організації та проведенні заходу хочеться висловити: Хмельницькому міському голові Олександру Симчишину, Начальнику управління молоді та спорту Хмельницького міськвиконкому Сергію Ремезу, почесному президенту Хмельницької обласної Федерації боксу Миколі Вороні, Керівнику кластеру компанії «Корнел» Олександру Огуй, колективу готелю «Поділля», кафе «Діускурі», кафе «Кук Драйв», спорткомплексу «Епіцентр», Хмельницькому комунальному підприємству «Електротранс», Бабію Олександру, Козак Анатолію, Ізбінському Івану. Учням: Сугай Олександру, Володимиру, Віктору та Станіславу, Вавринчуку Сергію, Олександру та Євгену, Никончуку Сергію, Гроху Володимиру, Генералову Олександру,Добровольському Руслану, Ньюману Алексу, Мединському Руслану, Жусу Андрію , Ярошинському Роману, Ковальчуку Івану, Коліснику Роману, Стулову Сергію, Невінгловському Дмитру, Котову Сергію, Мельничуку Руслану, Галгану Віталію, Сироті Віталію, Осиці Василю, Доменюку Михайлу, Лалетіну Олексію, Шляховому Іллі, Маліку Антону, Пудову Олександру, Доценко Юрію, Годованюку Станіславу, Маковському Владу, Бобильову Олександру, Дунцю Івану, Флінті Андрію, Лисюку Олександру, Муругову Руслану та Роману, Щипайло Михайлу, Мединському Руслану та Олегу, Мєхтієву Фізулі та Тімуру, Плейзору Станіславу, Твердохлібу Валерію, Кравчуку Олександру, Заїці Дмитру, Зінченко Богдану, Карвана Володимиру; боксерам клубу «Локомотив» Йолтуховському Михайлу, Басистому Сергію та Денису, Виноградову Сергію,  Дидюку Сергію, Яровому Віктору, Ділю Володимиру, Іванову Ігорю, Панчишину Андрію, Щесняку Олександрута багатьом іншім й небайдужим до процвітання боксу.

Ще не втиг закінчитися перший турнір, як його учасники з нетерпінням очікують на наступний. Це є свідченням бурхливого розвитку спорту, боксу зокрема, в нашому місті, що є чудовим приводом для радощів. А за кілька років турнір може набрати ще більшого розмаху, оскільки до того часу буде зведено міський палац спорту з одразу чотирма рингами для поєдинків. Тож побажамо успіхів як молодим спортсменам, так і оргкомітету, а головне — «винуватцю торжества», Заслуженому Тренеру України Анатолію Миколайовичу Чумакову!