ВІТАЄМО АНДРІЯ ЧУМАКОВА, ПРЕЗИДЕНТА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ, ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ, З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

IMG_6890Сьогодні, 26 вересня, святкує свій День Народження Андрій Чумаков, Президент Хмельницької обласної федерації боксу, Заслужений тренер України.

Шановний Андрій Анатольович!

Новітня історія Подільського боксу, його перемоги і слава на Українських та Світових рингах нерозривно зв’язана з Вашим ім’ям. Усе своє життя Ви присвятили цьому виду спорту, який виховав у Вас ті людські якості, які допомагають Вам у досягненні поставлених цілей та завдань,

Без перебільшення можна сказати, що саме Ваш професійний досвід, організаторські здібності, добропорядність, увага до людей, серцева теплота і чуйність здобули заслужений авторитет у всіх спортсменів, тренерів та поціновувачів боксу не тільки нашої Хмельниччини, а і всієї України.

Ви – справжня людина слова, яка завжди підкріплює свої слова діями. Тому ми переконані, що під Вашим керівництвом подільські боксери завжди будуть перемагати та приносити славу Українському спорту, а також виховуватися патріотами своєї Батьківщини.

Тому у цей святковий осінні день, прийміть наші щирі вітання до яких, ми впевнені, приєднується і вся боксерська громадськість. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і завжди з властивим Вам оптимізмом вирішувати всі поставлені перед собою завдання.

Нехай на Вашому життєвому шляху ніколи не виникають непереборні перешкоди. Нехай Вас завжди супроводжує успіх та перемога, а підтримка друзів, тепло рідних і близьких надає сил і енергії для втілення в життя всіх Ваших задумів і починань!

Многая літа, літа, многая літа!

Многая літа, літа, многая літа!

Во здравіє, во спасеніє!

Многая літа!

Хмельницька обласна федерація боксу