У КИЄВІ ВШАНУВАЛИ ЛІПШУ СПОРТСМЕНКУ УКРАЇНИ ЧЕРВНЯ ТА ЇЇ ТРЕНЕРІВ

nagorodzhennya-najkrashhoi-sportsmenki-ta-treneriv-chervnya-2018-36778Сьогодні, 31 липня 2018 р., у Олімпійському домі відбулося вшанування найкращої спортсменки та тренерів червня, а саме: срібної призерки чемпіонату Європи з боксу серед жінок Марії Боруци та її тренерів…

Участь у офіційній церемонії нагородження приймали: Голова Наглядової ради ФБУ Анатолій Матіос, Президент Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка, срібна призерка Чемпіонату Європи з боксу серед жінок 2018 року Марія Боруца, а також тренери нашої чемпіонки Анатолій та Андрій Чумакови.

Варто відзначити, що саме Марія Боруца стала першою представницею жіночого боксу, яку було удостоєно цієї високої відзнаки після її срібної нагороди на Європейській першості, яку приймала в червні столиця Болгарії. Окрім здобутої медалі Марія Боруца, також виборола ліцензії на Чемпіонат світу 2018 р.

«Приємно, що наші дівчата не залишаються в тіні хлопців й голосно заявляють про себе на міжнародній боксерській арені. Вірю, що нашим дівчатам, зокрема, Марії вдасться вдало подолати шлях до олімпійського Токіо й здійснити свої заповітні мрії, - сказав під час нагородження Сергій Бубка. – Український бокс має такі успішні спортивні та тренерські династії: родина Ломаченків, Хижняків, наші сьогоднішні герої – Анатолій Миколайович та Андрій Анатолійович Чумакові. Ваш чудовий внесок у розвиток боксу, виховання нових чемпіонів та чемпіонок в Хмельницькому та в цілому в Україні заслуговує найвищої оцінки та похвали».

«Для мене велика честь знаходитися в цьому залі», – зізналася під час нагородження героїня спортивного червня. Марія додала: «Зізнаюсь, що навіть уявити не могла, що коли-небудь буду отримувати подібну відзнаку з рук такої легендарної людини, як Сергій Бубка. За вашими досягненнями та звершеннями я слідкувала у дитинстві й саме ви стали прикладом та чудовою мотивацією у моїй кар’єрі». Спортсменка також наголосила, що сьогодні її головна мета – це не тільки потрапляння на Олімпійські ігри, а й боротьба за олімпійську медаль.

У свою чергу наставники нашої спортсменки Анатолій та Андрій Чумакови подякували за підтримку Національному Олімпійському комітету та Федерації боксу України. Вони запевнили, що прикладуть усіх зусиль у підготовці для здобуття Марією ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо, а також подальшого здобуття медалі на Іграх 2020. Окрім того Андрій Чумаков виразив слова впевненості у тому, що збірна України з боксу спроможна гідно представити нашу країну на головному спортивному старті чотириріччя.

Прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.