ХМЕЛЬНИЧАНКА ЄЛИЗАВЕТА ВОЄВУДКО – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ СЕРЕД ЮНАКІВ

34065875_2073163399609211_4406113782535815168_nЗ 22 по 29 травня 2018 р., у місті Албена (Болгарія) відбувався Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат. У складі жіночої збірної України змагалися дві представниці подільського боксу: Єлизавета Воєвудко 36 кг. (ДЮСШ «Авангард» м. Хмельницький) та Олександра Джигун 60 кг. (м. Чемерівці).

Не дивлячись на проявлене прагнення до перемоги, у фінальному двобої, Єлизавета Воєвудко 36 кг. поступилася російської спортсменці та виборола срібну медаль Чемпіонату Європи. Коментуючи двобій, Президент хмельницької обласної федерації боксу Андрій Чумаков відзначив, що «змагання було практично рівним», а наша спортсменка показала не тільки прагнення до перемоги, а і чудову техніку бою та вольові боксерські якості.

Також гарну підготовку показала і Олександра Джигун 60 кг., яка, хоч і не дійшла до медального заліку, посіла почесну п’яту сходинку у рейтингу Європейського юнацького (дівчата) боксу.

Українська жіноча збірна виборола шість нагород : п‘ять «бронз» та одне «срібло». А загалом, у медальному заліку Україна – п´ята, виборовши – 21 нагороду : шістнадцять «бронзових» та п’ять «срібних» медалей.

Ми витаємо спортсменів та тренерів з видатним результатам та очікуємо нових перемог!

Прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.