ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ ЛЮТОГО – ПОЧАТКУ БЕРЕЗНЯ 2018 р.

28872354_2031784350413783_5666358418816562924_nЧемпіонат України серед молоді, м Херсон, 12-18.02.2018.

У чемпіонаті Хмельниччину представляло шість боксерів. Результатом змагань наших спортсменів є два срібні нагороди. Для нашої обласної федерації боксу та ДЮСШ № 2 «Авангард» – це ще два вихованих “Майстра спорту України”.

Так, Драч Максим 91 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький), у 1/8 фіналу, з трьома нокдаунами, RSC 1 раунд, переміг черкаського бійця. Також у 1/4 фіналу, з рахунком 3:0, переміг івано – франківського боксера, а у півфіналі, з рахунком 3:2, здобув перемогу над кіровоградським боксером. На жаль, у фіналі програв одеському бійцю та виборов срібну медаль Чемпіонату України.

Гаврилюк Роман +91 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький), у 1/4 фіналу, з нокдауном, ABD 2 раунд, переміг кіровоградця, а у півфіналі, з рахунком 3:0, переміг львівського боксера. Однак, на жаль, у фіналі поступився спортсмену з Запоріжжя. Таким чином, Роман Гаврилюк – срібний призер Чемпіонату України.

Варто також відзначити, що ще четверо хмельницьких боксерів зупинилися за крок до медального заліку, посівши п’яте місце. Це: Глушко Максим 49 кг (м. Нетішин), Кудін Іван 52 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький), Рафаловський Артур 52 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький) та Корчовий Максим 64 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький).

Чемпіонат України серед юнаків м Бердянськ, 12-18.02.2018.

У скарбничці Хмельницької команди три нагороди.

Срібними призерами Чемпіонату стали: Грабовський Віталій 48 кг та Садовський Максим 50 кг (обидва – ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький).

Бронзу виборов Шаповал Тарас 44,5 кг (м. Нетішин)

28059540_2024604204465131_3890281588291003948_n

Відкритий Всеукраїнський турнір серед жінок, м. Надвірна, 05-11.03.2018 р.

Турнір зібрав кращих спортсменок з України, Казахстану, Туреччини та Молдови. Відбулися запекли та видовищні двобої, що привернули увагу всіх поціновувачів боксу. У підсумку хмельницькі боксери вибороли шість нагород: чотири золотих та дві срібних медалі.

Переможцями та володарями золотих медалей стали:

Дівчата: Воєвудко Єлизавета 36 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький) та Джигун Олександра 60 кг (м. Чемерівці)

Юніорки: Лусте Марія 66 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький)

Молодь: Лісінська Анастасія 54 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», ШВСМ, м. Хмельницький)

Срібні призери:

Дівчата: Іванова Тетяна 60 кг (Хмельницька ДЮСШ)

Еліта: Лясота Юлія 64 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», ШВСМ, м. Хмельницький)

Гімназіада України з боксу, м. Івано-Франківськ, 26.02 – 4.03.2018 р.

Майже 200 боксерів з 22 областей України зібралися в Івано-Франківську, щоб вибороти право на участь у Всесвітньої Гімназіаді, яка відбудеться у м. Марокко (Марокко, Північна Африка) у травні 2018 р. Серед них і збірна команда Хмельницької області.

Наші боксері вибороли дев’ять медалей: чотири «золота», три «срібла» та дві «бронзи», що вивело Хмельницьку обласну федерацію боксу на трете місце у загальному медальному заліку.

Отже, маємо наступні результати:

«Золото»: Бойко Віктор 50 кг (м. Кам‘янець – Подільський), Салабай Денис 80 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький), Сусь Анастасія 63 кг (м. Теофіполь ), Лусте Марія 66 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький).

«Срібло»: Орловська Марія 46 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький) , Роговська Вероніка 48 кг, Расевич Анастасія 54 кг ( обидві – м. Кам‘янець – Подільський ).

«Бронза»: Борейко Іван 60 кг та Белінський Антон +80 кг (обидва – ДЮСШ № 2 «Авангард», м. Хмельницький)