ВІДБУВСЯ ЗОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

003З 25 по 27 січня 2017 року у м Хмельницький пройшов Зональний чемпіонат України серед юнаків (Хмельницька, Тернопільська, Рівненська та Волинська області) та відкритий обласний турнір.

Відкриття змагань відбулося 25 січня 2018 р., у врочистої та піднесеної атмосфері, На відкритті змагань присутні організатори та почесні гості змагань: начальник Управління молоді та спорту Хмельницької ОДА Володимир Клімов та його заступник Валерій Вешко, президент Хмельницької обласної федерації боксу Андрій Чумаков та її віце-президент Сергій Вавринчук, президенти Кам‘янець-Подільської міськрайонної федерації Сергій Кротик, Чемерівецької районної федерації Руслан Мельничук, головний тренер Хмельницької області з боксу Заслужений тренер України Анатолій Чумаков, ветерани Подільського боксу В‘ячеслав Батурлін та В‘ячеслав Поваренних, а також багато інших осіб, що внесли свій великий внесок у розвиток та поширення боксу.

Загалом, у всіх змаганнях узяли участь більш як 250 боксерів з України, а також , дві команди з Білорусі (м. Гомель та м. Бобруйськ) та команда Молдови. Відбулося багато дуже цікавих поєдинків, зокрема серед жінок та молоді.

Сьогодні ми підводимо підсумки всіх змагань.

У Зональному Чемпіонаті України серед юнаків 2004-2005 р.н. взяли участь біля 80 боксерів Хмельницької, Тернопільської , Рівненської та Волинської областей. Відбулося більш 60 двобіїв. Всі спортсмени , які пробилися в фінал , вибороли право боксувати в фінальній частині Чемпіонату України , який пройде з 12 по 19 лютого 2017 р. у м Бердянську. Хмельницьку область будуть представляти 20 боксерів, серед них кращими, що вибороли золото змагань, були: Сілецький Арсен 35,5 кг , Василенко Михайло 37 кг., та Шаповал Тарас 44,5 кг ( всі – Нетишин, тренер Грушин ); Городецький Станіслав 38,5 кг та Шимко Ілля 41,5 кг (тренер Люлько Олег), Мартиросян Сєва 40 кг (тренер Архипов Віктор) (всі – Кам‘янець-Подільський); Грабовський Віталій 48 кг, Садовський Максим 50 кг, Захаров Денис 52 кг, Каплун Кирило 54 кг, Мрачківський Дмитро 65 кг та Довгань Ростислав 68 кг (всі – Хмельницький ДЮСШ №2 «Авангард», тренери: Чумаков Анатолій, Чумаков Андрій, Смагула Дмитро та Карван Володимир).

У Відкритому Чемпіонаті Хмельницької області серед жінок (всі вікові групи), у якому взяли участь боксерок різних вікових груп з Хмельницької, Тернопільської та Волинської областей та м. Гомель (Білорусь), відбулося 24 видовищні та цікаві двобої. результатами яких остаточно сформовано збірну команду Хмельницької області серед жінок для участі в Чемпіонаті України серед жінок ( всі вікові групи ) , який пройде з 5 по 11 лютого 2017 р. у м Рівне. Серед кращих спортсменок визначені подолянки: Джигун Олександра 59 кг ( 2004 р н,, м. Чемерівці), Орловська Марія 46 кг (2003 р н ), Лісінська Анастасія 54 кг ( 2000 р н  , Петришина Анастасія 57 кг (2000 р н.) , Лясота Юля 64 кг (еліта) , Боруца Марія 75 кг (еліта) ( всі – м. Хмельницький, боксерський клуб «Авангард» та ДЮСШ №2 «Авангард»)

Одночасно з Зональним Чемпіонатом України серед юнаків, з 24 по 28 січня, пройшов відкритий Чемпіонат Хмельницької області серед всіх вікових груп, в якому прийняли участь близько 200 боксерів з Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської та Чернівецької областей, команди з м. Гомель та м. Бобруйськ (Білорусь ), а також команда з Молдови. За дні змагань відбулися більше 200 яскравих та видовищних двобіїв , які виявили переможців та призерів Чемпіонату. Крім того , вже остаточно сформована збірна області для участі в Чемпіонаті України серед молоді, який пройде з 12 по 19 лютого в м Херсон. Серед кращих боксерів змагань, Хмельницька обласна федерація боксу, вболівальники та БФ «Благородні серця», відзначили багато подолян. Серед них – Бойко Віктор 50 кг ( 2003 р.н.) ( Кам‘янець-Подільський ), Якімчук Віталій 48 кг (2002 р.н.) (м. Славута); Маланчук Дмитро 63 кг (2002 р. н.) , Салабай Денис 80 кг (2002 р.н.), Рафаловський Артур 52 кг (2000 р. н.) , Корчовий Максим 64 кг (2000 р.н.), Кулеша Денис 69 кг (2001 р.н.), Драч Максим 91 кг (2001 р. н.), Карцан Аркадій 91 кг (еліта) та Гіляка Костянтин 91 кг (еліт ) (усі ДЮСШ №2 «Авангард»).

Коментуючи перебіг та результати змагань, Президент Хмельницької обласної федерації боксу, Заслужений тренер України, Андрій Чумаков відзначив: «Я дуже радію, що, не дивлячись на скрутні економічні стан, ми змогли провести ці змагання на належним рівні. За це я висловлюю щиру подякую владі міста та області, нашим партнерам. Крім того, мушу подякувати усім подільським тренерам, які своєю жертовною працею ще раз підтвердили високий рівень Хмельницького боксу. Ці змагання дали змогу визначити найкращих боксерів, які будуть представляти нашу федерацію у Чемпіонатах України. Також окрема подяка нашим колегам з Білорусі та Молдови, які надали змаганням особливу гостроту та видовищність міжнародних двобоїв».

Прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу