ПОЗДОРОВЛЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ З НОВИМ РОКОМ

Новий рік2

Шановні спортсмени, тренери, судді та всі поціновувачі боксу!

Ми проводжаємо в історію 2017-й рік, який, не дивлячись на війну та економічні труднощі, традиційно був багатий на перемоги, наші спортсмени неодноразово ставали призерами престижних українських та міжнародних змагань. Спільними зусиллями ми змогли реалізувати все, що було заплановано: гідно провести традиційний турнір пам’яті Є. Кужельного, кілька важливих обласних турнірів, а спортсмени, тренери, судді, мали змогу підвищити свою кваліфікацію на всеукраїнських боксерських заходах – зборах і семінарах.

Сьогодні, у останній день 2017 р., ми можемо з гордістю відзначити, що Хмельниччина залишаеться одним з центрів українського боксу. Наша федерація, найперше ДЮСШ № 2 «Авангард» м. Хмельницький, виховала 140 майстрів спорту. Тільки в цьому році, це звання отримали чотири спортсмени нашої федерації, зокрема ДЮСШ № 2 «Авангард» – отримала трьох майстрів спорту та одного майстра спорту міжнародного класу.

Ми свідомі того, що наші досягнення були б неможливі без жертовної праці спортсменів та тренерів, щоденної, можливо і неособливо видимої, але дуже важливої роботи функціонерів федерації, підтримці обласної та міської державної влади, наших спонсорів та партнерів, довіри подільських поціновувачів боксу. Я хотів би щиро подякувати всім за вашу роботу та підтримку!

Вірю, що у Новому році ми зможемо змінити життя навколо себе і самі станемо трохи краще. Зробимось більш чуйними і милосердними, щедрими і дбайливими до своїх близьких, своїх дітей і батьків, до друзів, колег, до всіх, хто потребує нашої участі. Зустрічаючи майбутнє, ми, звичайно ж, сподіваємося на добрі, радісні зміни. І наші особисті плани невіддільні від України. Перемога у війні, її успішний економічний розвиток, продовження її тисячолітньої історії, повністю залежить від нашої спільної енергії і праці, від нашої єдності і відповідальності, від нашого прагнення зробити якомога більше корисного.

Бажаю, щоб 2018 рік приніс нам масу позитивних емоцій від занять спортом і фізичною культурою, від успіхів і перемог наших спортсменів! Всім міцного боксерського здоров’я, успіхів в усіх починаннях, благополуччя і позитиву у всьому!

З оптимізмом, незважаючи на об’єктивні труднощі нашого часу, вступаємо в 2018 рік і впевнені, що він принесе всім нам чимало приводів для радості!

Ще раз, від щирого серця бажаю всім здоров’я, любові і щастя. Нехай народжуються діти, реалізуються всі добрі помисли. Хай у кожному домі, у кожній нашій родині панує радість, мир та злагода. Тоді і Україна буде стояти міцно й непорушно. Зі святом вас!

З новим, 2018-м роком!

Андрій Чумаков,

Президент Хмельницької обласної федерації боксу.