ЗВЕРНЕННЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ХОФБГоловному спеціалісту відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту обласної державної адміністрації

Брилюк Руслані Ігорівні

 ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Руслана Ігорівна! Хмельницька обласна Федерація боксу, через вболівання за стан олімпійських видів спорту, зокрема українського боксу, просить Вас розглянути наші аргументи та прийняти правильне виважене рішення, яке буде реально сприяти розвитку спорту Хмельниччини та ствердженню України на світової спортивної арені.

Нова редакція положення «Про персональні стипендій для спортсменів» може нашкодити розвитку Олімпійських видів спорту в Хмельницькій області. Причиною цьому можуть послужити зміни в положенні, а конкретно те, що резерв Національної збірної України за новою редакцією знімають з стипендій, при цьому опустивши декілька важливих причин, чому цього робити непотрібно:

1. Мусимо розуміти, що резерв збірної України з боксу – це реальна гарантія переємності поколінь, гарантія того, що ми будемо мати продовження успішних виступів на світових змаганнях та гарантовано побачимо українських спортсменів серед переможців та призерів визначних Міжнародних змагань, зокрема і на Олімпійських іграх.

Стипендія для спортсменів резерву збірної України – це не тільки велика мотивація для того, щоб в надалі займатись тренуванням більше і виступати на змаганнях більш ефективно і якісно, а гарантія безупинної переємності у всіх вікових категоріях, що гарантує високі результати на ключових міжнародних змаганнях.

2. Якщо забрати стипендію у спортсменів резерву, значить породити зерно сумнівів у тому, що спорт, а відповідно і популяризація здорового ладу життя, підготовка захисників нашої Батьківщини, потрібно владним структурам України, реально заперечити ствердження Президента України Петра Олексійовича Порошенко, що кожна перемога українських спортсменів-олімпійців – це неоцінний вклад у ствердження та перемогу нашої Держави.

3. Спортсмени резерву збірної України – це не просто запас національної збірної. Потрібно розуміти, що в збірну України з боксу входять чотири вікові групи: юнаки, юніори, молодь і єліта. Саме через вік в резерв входять юніори, но при цьому перші номера збірної України по молоді входять в резерв збірної України. Більшість спортсменів резерву, зокрема і Хмельницької обласної федерації боксу,  вже не просто брали участь у чемпіонатах Європи і Світу, а були переможцями та призерами цих змагань.

4. Позбавлення стипендій спортсменів резерву – це реально підштовхнути їх до того, що вони виїдуть за межі Хмельницької області і будуть виступати там, де їх будуть цінити більше. Найгіршим є те, що це рішення зможе привести до того, що спортсмени поїдуть виступати в інші країни та будуть назавжди страчені для Українського спорту.

5. Нам незрозуміло, чим викликано це рішення, адже воно явно йде в суперечку з позицією Президента України, який неодноразово наголошував на першочерговість підтримки українського олімпійського спорту, зокрема тих, хто є перемінником славних традицій наших олімпійців – спортивної молоді. Тому рішення про позбавлення стипендій членів резерву, це не тільки свідоме гальмування розвитку олімпійських видів спорту і зменшують кількість юних олімпійців, а і відрита антидержавна опозиція курсу Президента України та Українського уряду.

Якщо підсумувати все описане вище в декількох словах, то це дуже поганий «подарунок» не юним спортсменам олімпійцям на Новий рік, а відверта антиукраїнська акція, яка, можливо, інспірована антиукраїнськими силами та скерована на дискредитацію Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів.

Нам, спортсменам, тренерам та поціновувачам українського боксу, не зрозуміла позиція тих людей, які спробують зупинити переємність та розвиток олімпійських видів спорту на Хмельниччині, здійсняючи явно антиукраїнські дії, які ще очікують належної оцінки суспільства.

Ми наполегливо звертаюсь до тих, хто замість мотивації українських спортсменів-патріотів, спробує налаштовати їх проти своєї Батьківщини. Тому ми, члени Хмельницької обласної федерації боксу, що одними з перших виступили за захист України, у тому числі й ті, хто і сьогодні стоїть на передньому краї фронту, закликаємо Вас, як повноважного представника Української влади, підтримати державницький підхід, політику Президента України, та заховати матеріальну підтримку тих, хто завтра мусить стати на  захист честі України на олімпійських і міжнародних змаганнях – резерву олімпійських видів спорту.

Хмельницька обласна федерація боксу