ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ ПРИНОСИТЬ УКЛІННУ ПОДЯКУ СПОНСОРАМ XVIII ТУРНІРУ З БОКСУ СЕРЕД МОЛОДІ ПАМ’ЯТІ Є. КУЖЕЛЬНОГО

IMG_7021Молодь – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати її, особливо в справі здорового способу життя, спорту, підготовки до оборони Батьківщини – наш святий обов`язок, який ми в міру сил спробуємо здійснювати. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Але така праця була б неможлива без жертовної допомоги наших спонсорів, партнерів та благодійників, які справою підтримали XVIII Турнір з боксу серед молоді пам’яті Є. Кужельного. Ця допомога допомогла не просто провести чергові змагання, а створити справжню атмосферу спортивного свята, показати всю красу боксерських змагань нашої талановитої молоді.

Хмельницька обласна федерація боксу приносить уклінну подяку всім, хто підтримав нас у потрібну годину, справою допоміг провести змагання на високому міжнародному рівні, що буде прославленням України та Поділля в спортивному світі.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до українського боксу і розуміння непересічної важливості спортивного виховання нашої молоді.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у спортивне майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частинку душі, подаровану нам.

Прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.