ВІДБУВСЯ XVIII ТУРНІР З БОКСУ СЕРЕД МОЛОДІ ПАМ’ЯТІ Є. КУЖЕЛЬНОГО

IMG_6595З 26 червня по 2 липня в м. Хмельницьку відбувся XVIIIТурнір з боксу серед молоді пам’яті Є. Кужельного. Більш 60 молодих спортсменів практично зі всіх областей України та Молдови зійшлися в видовищних двобіях на ринзі спортклубу «Епіцентр», щоб визначити найсильніших.

На врочистому відкритті турніру, що відбулося 27 червня, боксерів, тренерів та суддів вітали: Начальник управління молоді і спорту Хмельницької ОДА В.І. Клімов, Начальник управління молоді і спорту Хмельницького міськвиконкому С.С. Ремез, Президент Хмельницької обласної федерації боксу, Заслужений тренер України, Андрій Чумаков та інші. Після параду учасників та мистецької частини, розпочалися двобої турніру.

У середу, 28 червня, відбувся чвертьфінальні, а 29 червня – півфінальні змагання. Приємно відзначити, що усі дні турніру вихованці хмельницької школи боксу радували своїх шанувальників перемогами.

У п’ятницю, 30 червня, коли на турніри був «день відпочинку», тренери та судді відвідали міське кладовище, де віддали данину пам’яті Євгену Кужельному та Євгену Азимову.

Фінальні поєдинки, які відбулися у суботу, 1 липня, принесли титул переможців та золоті медалі турніру двом хмельницьким боксерам: Рафаловському Артуру 52 кг. та Барма Руслану 64 кг. (ДЮСШ №2 «Авангард» м. Хмельницький), а ще два хмельницьких боксера вибороли срібні нагороди та чотири – «бронзові». Таким чином, на рахунку команди Хмельницької області вісім нагород XVIIIТурніру з боксу серед молоді пам’яті Є. Кужельного. Це принесла нам перше місце в командному заліку. Друге командне місце посіла Вінницька обл., а трете – Тернопільська обл.

Прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу