ПРЕЗИДЕНТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ ВОЛОДИМИР КАРВАН ВІДЗНАЧЕНИЙ ВИСОКОЮ НАГОРОДОЮ

15978442_1805964186309368_438492116_nХмельницька міська федерація боксу, яка діє під керівництвом Володимира Карвана, не обмежує свою діяльність тільки спортивними питаннями, а бере активну участь у суспільному житті. Зокрема, від самого початку військових дій на Сході України, надає всебічну підтримку капеланам та волонтерам Української Православної Церкви Київського Патріархату. Цю турботу особливо відчули священики Хмельницької єпархії, які здійснювали духовну підтримку українських військових у зоні АТО.

Саме за цю жертовну працю, яку вже майже три роки здійснює міська федерація під керівництвом свого Президента, за поданням Хмельницької єпархії УПЦ КП, п. Володимир Карван був нагороджений медаллю «За служіння Богу і України».

Користуючись святковою нагодою, 10 січня 2017 р., Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, запросив його до архієрейського собору на честь Святого Архистратига Божого Михаїла м. Хмельницького, де відбулося врочисте вручення високої нагороди.

Вручаючи нагороду п. Володимиру Карвану, Високопреосвященний Владика відзначив: «Я тішуся та радію, що маю честь нагородити п. Володимира. Адже він не тільки долучає десятки, а може і сотні юнаків до спорту, здорового способу життя та готує з них гідних громадян нашої держави, а і активно допомагає нашому духовенству здійснювати духовну опіку над військовими, що боронять Україну від московських загарбників».

У свою чергу, Президент Хмельницької міської федерації боксу Володимир Карван подякував Високопреосвященному Владиці за нагороду та запевнив, що міська федерація була і залишається опорою УПЦ КП у всіх добрих справах.

Прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу