ХМЕЛЬНИЧАНКА ВИБОРОЛА ТИТУЛ ЧЕМПІОНКИ УКРАЇНИ З БОКСУ

14339349_1754161421489645_329605208_oЗ 14 по 16 вересня, у м. Ковель проходив чемпіонат України серед жінок еліта. Хмельницьку обласну федерацію представляли кращі спортсменки ДЮСШ № 2 «Авангард» м. Хмельницького та спортклубу «Епіцентр» Юлія Лясота (64 кг.) та Марія Боруця (75 кг.).

На жаль, у чвертьфінали чемпіонату, Лясота Юлiя (64 кг.) не змогла «пробитися» до медального залiку, програвши Анастасii Молочко (Киiв), посівши почетне п’яте місце.

Однак, у важкої боротьбі Марія Боруця (75 кг.) пробилася до фіналу та в двобої з бронзовою призеркою Чемпіонату Світу Анастасію Черноколенко (Дніпро) виборола звання Чемпіонки України!

Ми витаємо Юлію Лясото з почесним п’ятим місцем, а  Марію Боруцю та її тренерів з перемогою!

Прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.