ЛЕГЕНДАРНИЙ БОКСЕР МОХАММЕД АЛІ ПОМЕР В США

obeЛегендарний боксер Мохаммед Алі, якого було госпіталізовано через проблеми з диханням, помер в США у віці 74 років, повідомляє NBC News.

Алі помер в одній з лікарень Фінікса, де він провів останні декілька днів. Американській телекомпанії інформацію про смерть боксера підтвердив представник родини спортсмена.

Британське видання Mirror ще 3 червня повідомило, що 74-річний американець був поміщений в госпіталь через проблеми з диханням. Пізніше лікарі клініки в американському Фініксі повідомили рідним легендарного боксера, що він знаходиться при смерті. Лікарі розглядали питання транспортування Алі з лікарні в Фініксі, проте вирішили, що це може стати смертельним для пацієнта.

Мохаммед Алі є одним з найвідоміших в історії боксерів-професіоналів, чемпіоном Олімпійських ігор 1960 року, абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі (1964-1966, 1974-1978), п’ятикратним володарем титулу «Боксер року» і звання «Боксер десятиліття». У 1974 році він був визнаний спортсменом року за версією журналу Sports Illustrated, а також «спортсменом ХХ століття» за версією кількох спортивних видань. Після закінчення кар’єри Алі був послом доброї волі ЮНІСЕФ (1998-2008). За свою кар’єру американський боксер провів 61 бій, здобувши 56 перемог (37 з них – нокаутом).

Прес-центр Хмельницької федерації боксу