ЦІКАВА БЛАГОДІЙНА ІНІЦІАТИВА ВІДОМОГО БІЛОРУСЬКОГО БОКСЕРСЬКОГО КЛУБУ З МІНСЬКУ

r_8dexofrla-pl08j14 травня на базі боксерського клубу «У Волота» пройде благодійний турнір за правилами класичного боксу.

«Фішка» турніру в тому, що прийняти в ньому участь можуть тільки новачки і люди, які займаються «для себе». Це зроблено для того, щоб учасники могли на рівних конкурувати між собою і перемагати, що неможливо в бою з серйозними спортсменами.

«Бої пройдуть в рукавичках по 14 унцій для легкої ваги і по 16 для« тяжа ». Ми також надамо шоломи і бандажі, якщо ви не маєте. Формат – 3 раунди по 2 хвилини. Розіграємо медалі і грамоти, буде і кубок за кращий бій і за волю до перемоги. Передбачається, що буде 12 пар, 1-2 пари також організуємо для дівчат. Кожен проведе мінімум по одному бою. За тиждень до початку хочемо провести зважування і фотосесію, щоб зробити красиві електронні плакати до кожного бою, де учасники будуть стояти лицем до лиця, щоб створити антураж, буде весело, приходьте », – сказав нам тренер клубу «У Волота» Максим Сирота.

Цим заходам організаторами хочуть підняти інтерес до спорту і допомогти дитячим будинкам.

Вартість участі в турнірі та вхід для вболівальників – нова дитяча іграшка або канцелярський набір, який організатори передадуть в дитячий будинок. Але тільки не гроші.

Прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.

По матеріалам білоруської преси