ДЯКУЄМО «БОЙКО-СПОРТ» ЗА ПРИЗИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ЗМАГАНЬ

бойко-спортЧемпіонат України з боксу серед молоді – це змагання найсильніших, і спорядження для них повинно бути кращим з кращих. Сьогодні вже ніхто не відмовляє, що спорядження визначає різницю між місцем на п’єдесталі переможців та «головне – участь». Але, на жаль, у обласних федерацій існує нестача коштів, щоб придбати боксерське спорядження для змагань та тренувань молодих спортсменів.

Саме тому, Хмельницька обласна федерація боксу та учасники Чемпіонату України з боксу серед молоді, приносять велику подяку фірмі «Бойко-Спорт» за дуже потрібні призи переможцям змагань у всіх десяти вагових категоріях: боксерські шоломи і рукавичками.

Боксерське товариство на справі побачило, що власники та працівники фірми «Бойко-Спорт» дійсно розуміють – у сьогоднішньому світі спорт є основною частиною гармонійного життя людини, позитивно впливає на стан фізичного та духовного здоров’я, а іноді і успішності людини.

Коментуючи спонсорську допомогу фірми «Бойко-Спорт», Президент Хмельницької обласної федерації боксу Андрій Чумаков відзначив: «Ми дуже любимо спорт, яким займаємося – і тому хотіли б мати спорядження, яке буде допомагати молодим боксерам досягають значних результатів. У цім ключі нагородження переможців Чемпіонату України шоломами та рукавичками професійної якості, яке здійснила фірма «Бойко-Спорт», є дуже цінним та дійсно допоможе вихованню еліти Українського боксу».

Прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.