ПОЗДОРОВЛЕННЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ З НОВИМ РОКОМ

10410192_1499842243588232_987639429146375138_nШановні тренери, спортсмени, партнери та всі шанувальники боксу!

Минають останні хвилини 2015 року. Не дивлячись на всі випробування, через які проходить наша Батьківщина, наша федерація спромоглася гідно представити хмельницький бокс не тільки на Українському, а і міжнароднім рівні.

Таким чином, у 2015 році, боксери Хмельниччини у різних вікових групах здобули біля 50 медалей на чемпіонатах України. Карцан Аркадій і Бондарчук Тарас бронзові призери чемпіонату світу серед юніорів, Грекул Степан та Гаврилюк В’ячеслав – срібний та бронзовий призери чемпіонату Європи серед молоді, Карцан Аркадій – чемпіон Європи серед юніорів. На тридцятих Олімпійських іграх у Лондоні вперше за всю історію Хмельницького боксу Гвоздик Олександр посів трете місце і здобув бронзову нагороду, а на перших Європейських іграх Петров Віктор приніс бронзову нагороду до скарбнички збірної України.

Ці високі досягнення були б неможливі без жертовної та наполегливої праці кожного спортсмена та тренера, наших організаційних структур, без відданої підтримки вболівальників. Велика подяка всім за працю та підтримку.

Ми всі сподіємось на краще в новому, 2016 році. Але які б випробування не випали на нашу долю, я впевнений, що вони не зможуть зламати нас, українців, і ми йдемо до нових перемог!

Бажаю всім вам: тренерам, організаторам, спортсменам і просто відданим шанувальникам боксу – сил, енергії, здоров’я, впевненості в перемогах і щастя в особистому житті.

Андрій Чумаков,

президент Хмельницької обласної федерації боксу