ВІДБУЛАСЯ ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ 2015 РОКУ

Exif_JPEG_420Вчора, 30 грудня, у конференц-залі філії НТУ «Хмельницька регіональна дирекція «ПОДІЛЛЯ- ЦЕНТР»», відбудеться підсумкова конференція Хмельницької обласної федерації боксу. У роботі конференції, крім членів федерації, взяли участь керівники Хмельницької області, зокрема, перший заступник голови облдержадміністрації Процюк Василь Васильович, керуючий Хмельницької єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату Високопреосвященний Владика Антоній (Махота), депутати обласної та районної ради, журналісти провідних українських ЗМІ та численні гості з інших областей України.

Відкриваючи конференцію, Президент Хмельницької обласної федерації боксу, депутат Хмельницької районної ради, Андрій Чумаков, зазначив, що попри війну та економічну кризу, спортсмени федерації гідно представляють хмельницький бокс не тільки в Україні, а і на міжнародних змаганнях.

Так, згідно підсумкової доповіді керівника Хмельницької федерації Андрія Чумакова, у 2015 році боксери Хмельниччини у різних вікових групах здобули біля 50 медалей на чемпіонатах України. Карцан Аркадій і Бондарчук Тарас бронзові призери чемпіонату світу серед юніорів, Грекул Степан та Гаврилюк В’ячеслав – срібний та бронзовий призери чемпіонату Європи серед молоді, Карцан Аркадій – чемпіон Європи серед юніорів. На тридцятих Олімпійських іграх у Лондоні вперше за всю історію Хмельницького боксу Гвоздик Олександр посів трете місце і здобув бронзову нагороду, а на перших Європейських іграх Петров Віктор приніс бронзову нагороду до скарбнички збірної України.

Представник ОДА Процюк Василь Васильович у своєму виступі підкреслив важливість розвитку спорту в області та подякував тренерам, спортсменам, партнерам Хмельницької обласної федерації боксу за їх відданість справі та гідне представлення України на міжнародних змагання.

Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, підкреслив значення спорту для підтримки тіла, бо «тіло ваше – є Храм для Душі, для Духа Святого, який виходить від Бога Отця». Крім того, спорт скеровує людину на здоровий лад життя, відводить від шкідливих та гріховних звичок, формує в молодих людях мужність, стійкість – усе, що дуже потрібно для справжнього громадянина та корисного члена суспільства. Говорячи про співпрацю Хмельницької єпархії УПЦ КП та Хмельницької обласної федерації боксу, Високопреосвященний Владика Антоній відзначив: «Я дуже радію з того факту, що в особі керівників нашої обласної федерації знайшов однодумців, які розуміють потребу гармонійного виховання юнаків та молоді. Саме завдяки такому всебічному вихованню, православної вірі, президент Хмельницької федерації боксу, тренери та спортсмени, були одними із перших, хто встав на захист нашої Батьківщини від російської агресії». Користаючись нагодою, Його Високопреосвященство, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, вручив медалі «За жертовність та любов до України» спортсменам, що зі зброєю в руках відстоювали незалежність нашої Батьківщина.

Варто відзначити виступ тренера Анатолія Чумакова, які подякував за досягнення не тільки молодим спортсменам, але і батькам, що жертовно підтримують своїх дітей у нелегких тренуваннях та зминаннях, плекають у них бажання займатися спортом.

Також, за представленням Хмельницької обласної федерації боксу, були нагороджені:

Медаллю «ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ»: Чумаков Анатолій та Карцан Аркадій.

Медаллю «ЗА РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОГО СПОРТУ»: Петров Віктор; Боруца Марія; Грекул Степан; Гаврилюк В’ячеслав; Бондарчук Тарас; Петров Віктор; Собко Іван; Малаванюк Олег; Лоївський Леонид; Азімов Євген; Лазарев Дмитро; Карван Володимир; Солопчук Микола; Побережний Микола; Віноградов Валентин; Поваренних В’ячеслав.

Грамотами та подяками Хмельницької обласної федерації боксу була нагороджена велика група спортсменів, тренерів, суддів, лікарів, журналістів та ЗМІ, партнерів федерації, представників обласної та міської влади.

Прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу