ПІДСУМКИ ТУРНІРУ З БОКСУ СЕРЕД МОЛОДІ ПАМ`ЯТІ ЄВГЕНА КУЖЕЛЬНОГО

MBoapKdE2sQ

У місті Хмельницькому завершився турнір серед молоді пам`яті засновника обласної школи боксу, Євгена Кужельного. Всього участь у турнірі взяли понад сто спортсменів з трьох країн. За підсумками фіналів були визначені не лише призери змагань, які тепер мають змогу отримати спортивні звання, але й традиційно нагороджені боксери у номінаціях «Кращий спортсмен», «Воля до перемоги» та «Краща техніка».

Варто відзначити, що до організації турніру активно долучилося Громадське Формування «Подільська січ». Начальник штабу січовиків  Юрій Рибак, коментуючи участь формування в організації змагань, підкреслив наступне: «Сьогодні це не просто спортові змагання, а реальна підготовка молоді до оборони нашої Батьківщини. І я дуже радію, що серед уболівальників багато дітей, молоді, що цікавиться та займається спортом. Адже Українська нація мусить бути здоровою духовно та тілесно».

Ми всі знаємо, як нелегко було організувати турнір на високім рівні. Бо країна воює, перебуває в економічної кризі. Але Хмельницька обласна Федерація, особисто її Президент – Андрій Чумаков, спромоглася зробить майже неможливе та показала дійсно найкращу організацію. Тому має рацію п. Андрій Чумаков, коли, коментуючи турнір, сказав: «З кожним роком турнір пам`яті Кужельного здобуває все більшу популярність та у майбутньому планується перевести його до ряду турнірів рангу «А». Ну а поки ми будемо раді провести чемпіонат України з боксу серед молоді, адже на базі турніру пам’яті Кужельного ми маємо не лише досвід роботи із цією збірною командою з боксу, але й організаторські навички. Сподіваємось, що чемпіонат завітає саме до нашого міста»

Особливо приємно, що на фіналах змагань були присутні почесні гості та організатори турніру, а також запрошені бійці з зони АТО, колишні учасники цього турніру, а тепер – герої військової звитяги, які теж нагороджували юних переможців.

Зокрема, протягом усіх поєдинків у залі був присутній спортивний директор клубу «Українські отамани» Юрій Шевчук, який займається безпосереднім відбором спортсменів до складу «Отаманів». За словами Юрія «Молодіжна збірна – це серйозна сходинка у шляху кожного боксера, а тому і ставлення до цієї команди дійсно має бути відповідним. Ми маємо уважно переглянути усі бої, чесно та об`єктивно оцінити хлопців, їх техніку та навички, адже саме вони майбутній фундамент наших перемог і вже завтра представлятимуть Україну на «дорослих» рингах».

Із цим важко не погодитися, а ми пропонуємо Вам побачити як розгортались події протягом фінального дня турніру і переглянути результати змагань.

ХОДТРК “Поділля-центр”.  Репортаж-підсумки (відео)

Результати фіналу 

Прес-центр федерації боксу Хмельницької області