ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З БОКСУ СЕРЕД МОЛОДІ ІМ. Є КУЖЕЛЬНОГО

10877704_1532527040360420_1873362555_nЗ 27 па 31 січня в Хмельницьку відбудеться Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді ім. Є. Кужельного. Вже сьогодні заявили про свою участь 5 іноземних команд: Киргизстану, Латвії Молдови, Сербії, чекаємо на команду Ізраїлю.

Особливістю організації цього турніру є те, що в його організації приймають дієву учать громадські організації, зокрема Громадське Формування «Подільська січ». Саме це формування відзначилося не тільки дієвою участю в волонтерським руху, а і в охороні державного кордону України.

Коментуючи цю подію, Президент Федерації Боксу Хмельницької області Андрій Чумаков так прокоментував цю подію: «Організувати турнір на потрібним рівні в часі війні, коли всі сили скеровані на допомогу нашим військовим – це дуже непроста задача. Тому наша Федерація боксу Хмельницької області особливо вдячна благодійному фонду «Благородні серця» та Громадському Формуванню «Подільська січ» за дієву підтримку та допомогу в організації змагань. Маю надію, що турнір пройде на високім рівні, а подільські боксери покажуть високі результати».

Прес-центр ГФ «Подільська січ» та  Прес-центр федерації боксу Хмельницької області